,,Spotkanie przedszkolaków z bibliotekarką"

19 kwietnia 2018

Wiek przedszkolny jest doskonałym okresem do rozbudzania zainteresowań czytelniczych. W dniu 17 kwietnia grupa Krasnoludków gościła panią Anię Golę -wieloletniego pracownika Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice.

Pani Ania w interesujący sposób przybliżyła przedszkolakom zawód bibliotekarza, opowiedziała jak funkcjonuje biblioteka oraz jak należy dbać o  książki.

Dzieci miały okazję obejrzeć mnóstwo ciekawych i kolorowych książek, a także wysłuchać opowiadania o kurce i wilku, czytanego przez zaproszonego gościa.

Pani Ania wzbogaciła naszą biblioteczkę w nowe interesujące pozycje. Dzieci z wyrazem wdzięczności wręczyły  własnoręcznie wykonaną laurkę oraz zaśpiewały piosenkę o Kurce Tubisi. To było bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy