Festyn Ekologiczny w LO w Kozienicach - 23/09/2016

4 października 2016

W dniu 23 września 2016r. przedszkolaki z grupy ,,Mali odkrywcy” wybrały się na Festyn Ekologiczny do I LO im Stefana Czarnieckiego w Kozienicach.

Program Festynu:

• Pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez drużynę medyczną oraz konkursy i zabawy z profilaktyki i zdrowego stylu życia
  • Rozstrzygnięcie wyników konkursu „Żyję zdrowo i kolorowo”- ( praca plastyczna w formie graffiti na białym prześcieradle)
  • Zabawy z młodzieżą i degustacja potraw ekologicznych.

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem brały udział w pokazach I pomocy, chętnie odpowiadały na zadane pytania i zagadki związane ze zdrowym stylem życia. Został rozstrzygnięty konkurs „Żyję zdrowo i kolorowo”.

Potem dzieci zostały zaproszone na plac szkolny, na którym były stoiska z różnymi pysznościami przygotowanymi przez młodzież licealną.

Przedszkolaki chętnie kosztowały smakołyków, bardzo podobały im się atrakcje i zabawy zorganizowane przez młodzież.

Na zakończenie dzieci otrzymały prezenty ,, papierowe orgiami”.